Skrytá vášeň - 18. závěrečná část

26. ledna 2014 v 17:13 |  Skrytá vášeň
Autorka: broskev007
Název: Skrytá vášeň


Alex byla zrovna v koupelně. Stála opřená o umyvadlo a dívala se na svůj odraz v zrcadle. Připadala si naprosto jiná, než bývala. Vypadala veseleji, šťastněji... To Nela ji změnila. Změnila ji tak, že neměla už pomyšlení na žádnou jinou ženu. A že jich v minulosti měla opravdu hodně.
Sklonila se nad umyvadlo a opláchla si obličej pod studenou vodou. Poté si natlačila na zubní kartáček a pastu a začala si čistit zuby.
Když se malým, ale útulným bytečkem této ubytovny rozlehlo jemné zaklepání, Alex si byla téměř jistá, o koho jde. Věděla, že takhle jemně může klepat jedině ona. Jejími jemnými a drobnými kloubkami na prstech...
Odplivla si a provokativně rozepnula dva knoflíčky na své tmavé košili. Netušila, co za důležitou událost se mezi ní a Mirem stalo. Otevřela dveře a zůstala zírat na Nelu s povislými rameny. Ta k ní pomalu zvedla své unavené oči.
,,Odešla jsem od něj.." šeptla skoro slyšitelně.
,,Ach, Nelo.. pojď ke mně, pojď.." natáhla Alex ruce a okamžitě ji vtáhla do bytu, aby ji pomohla se posadit na postel. Potom se vrátila pro velkou černou tašku, kterou vzala dovnitř.
,,Zůstaneš u mě.. miluju tě, slyšíš? Budeme spolu..všechno bude dobrý.." šeptala Alex nadšeně a pomalu si klekla k Nele, aby ji položila ruce na kolena.

Matěj seděl v pracovně, prohlížel si Playboye a otáčel se při tom na pracovní židli. Tedy až do té doby, než se doslova rozzrazily dveře. Miro místo pozdravu začal shazovat své CDčka, DVD, repráky a další věci do své tašky.
,,Proboha... co děláš?" nechápal Matěj a pomalu se zvedl ze židle.
,,Končim tu.." odsekl Miro a jako by byl naprogramovaný, pokračoval.
,,Co..cože?"
,,Nela odo mňa odišla.." pokračoval, a konečně se zastavil, aby se na svého kamaráda bolestně podíval. ,,Za babou..." dodal.
,,No........" pípl Matěj a nervózně se podrbal na hlavě.
,,Vedel si to??!" vyjel Miro agresivně.
,,No, já.."
,,Takže vedel.. Vedel si to.. a nič si mi nepovedal.. len si prihlížel, ako mi ide vzťah doprdele.. a neurobil si nič! Žiadné varovanie.."
,,Miro, neházej vinu na mně.." zavrtěl Matěj hlavou.
,,A to si hovoríš kámoš? Kamarát? ... Vieš čo? Tebe už tiež nechcem vidieť! "
,,Miro počkej.." přešel k němu Matt a konejšivě mu položil ruku na rameno ,,já se omlouvám."
,,Vobec sa ma nedotýkaj, alebo dostaneš do zubov!" zahrozil a setřásl jeho ruku.

Ze spánku ho probral čísi dotěrný dotyk na předloktí. Otevřel oči spatřil letušku, která se na něj falešně usmívala ..
,,Pane, za chvíli startujeme." upozornila jej a pak to samé zopakovala u muže, který seděl vedle Mira.
Návštěva rodiny, to je tak jediné co ho donutí se kdy vrátit....nebo jim prostě pošle letenky....pomyslel si, připoutal se a znovu zavřel oči.
Poslední dva dny prochlastal sám doma u televize a ještě teď ho trápila kocovina. Let do New Yourku trvá bezmála půl dne, což je dost času na to, aby se z ní vyspal. Neměl ani páru co bude dál. Jediné, čím si byl jistý bylo to, že žádnou ženskou nechce ani vidět, nejraději by se přestěhoval do chatrče uprostřed pralesa a žil si tam sám pro sebe.
Po několika hodinách ho probudily turbulence, nic nového, jsou poměrně časté...přišlo mu směšné, když se rozhlédl a většina pasažérů křečovitě svírala opěradla na ruce. Najednou letadlo prudce poskočilo a pojistky na závěrech prostoru na ruční zavazadla, který měl nad hlavou povolily, a dvířka se otevřela....cítil, jak se zároveň letadlo naklonilo dopředu s zvýšil se tlak...špatně se mu dýchalo. Letadlo znovu poskočilo a poslední, co si pamatuje je ostrá bolest hlavy, když ho do ní udeřil kovový kufřík....

KONEC......NEBO NE? ;-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dies Dies | 26. ledna 2014 v 17:58 | Reagovat

No to teda žádný konec!!! :D jako co se mu stalo to nemůžeš nechat otevřené a jak bude dal zit a vsechno.... ?? :o :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama