Kdo vlastně jsi - 7. část

6. března 2013 v 17:09 |  Kdo vlastně jsi?
Název: Kdo vlastně jsi?
Autorka: Mandlička


Cítila jsem za sebou jeho pohled a v duchu nadávala sama sobě, že se mi byť jen na chviličku z toho pitomečka podlomily kolena.
"Počkaj, Katarína.." slyšela jsem ještě jeho hlas a dala si záležet, abych náležitě hlasitě bouchla dveřma od bytu. V zápětí jsem si ale uvědomila, že mamka by mohla už spát a potichu jsem nakoukla do pokoje.
"Co s tím tak boucháš ,Kačenko?" zeptala se mamka a dál sledovala televizi.
"Promiň, mami, nějak mi ti ulítlo.." zatvářila jsem se provinile a na přivítanou ji políbila na tvář.
"No jo, no jo.." pokývala hlavou a dál se dívala na nějaký seriál.
Zavřela jsem v koupelně a sházela ze sebe propocené věci z fotbalu. Opřela jsem se rukama o umyvadlo a zadívala se na sebe do zrcadla.
"A neříkej mi Katarína!" zamračila jsem se sama na sebe a vlezla do příjemné, vlažné sprchy. Voda příjemně stékala po mém nahém tělě a zchlazovala horkost, která mnou po běhání po hřišti prostupovala. Bylo to zvláštní, ale najednou jsem se přistihla, jak zase myslím na toho pitomce od vedle, znova jsem ucitila blízkost jeho dechu a uslyšela tu příšernou lež....prej že nemá přítelkyni...ušklíbla jsem se....lhář jeden.....úplně mi to pomyšlení zkazilo požitek ze sprchy.
Mamka stále koukala na televizi a já se zavřela v pokoji a sedla k počítači, chvíli jsem jen tak brouzdala na netu a pokoušela se najít něco, co by mě zaujalo, nějak jsem se ale nedokázala na nic soustředit. Zírala jsem na obrazovku a absolutně nevěděla na co koukám.
"Kačenkooo!" vytrhl mě najednou mamčin hlas.
"Jojo mami, už jdu.." zvedla jsem se a opřela se o futra pokoje, kde mamka seděla.
"Kačenkoo, úplně jsem zapoměla.." zadívala se na mě mamka prosebně.
"V kuchyni na stole je dopis, pro Mirečka, doporučenej, vzala jsem mu ho od paní listonošky, aby nemusel ten chlapec na poštu, dones mu ho, prosím tě..." dál se na mě mamka dívala a ve mně se všechno bouřilo.
"Tomu idiotovi? Ne!" vyjelo ze mě a mamka na mě opět hodila káravý pohled.
"Kačenko, jak to mluvíš!" napomenula mě a já se maličko zastyděla, nikdy jsem takhle před mamkou nemluvila, ale ten kluk mě tak šíleně vytáčel..a ještě ke všemu se moje maminka v něm musela zhlídnout...pane bože, za co...protočila jsem oči a neochotně došla do kuhyně. Vzala jsem do ruky dopis a vyprskla smíchy... MIROSLAV ŠMAJDA....
"Ježiši, ŠMAJDA!" neudržela jsem se a vzpoměla si na křížovku, kterou jsem nedávno luštila. Bylo tam "křivonožka" a mně vyšlo "šmajda".
"No to snad nééé!" huhlala jsem se smíchem a snažila se kousat do rtů, když jsem u svého "oblíbeného souseda" za chviličku zvonila.........
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dia Dia | 6. března 2013 v 17:41 | Reagovat

Tak to bude ještě zajímavý :D

2 anonym anonym | 10. března 2013 v 22:52 | Reagovat

Kdy bude další? :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama