Deníky Ashley Leanors´ - 5. část

14. března 2013 v 22:17 |  Deníky Ashley Leanors´

Název: Deníky Ashley Lerons'
Autorka: Mia Mai

19.8.2013 pondělí 20:25
Dnešek byl vážně vyčerpájící! Jsem ráda, že už jsem v posteli -sama!
Jen co jsme s Jerrym vešli do domu stále ruku v ruce, sesypali se na nás kluci i s mimozemšťanem. Chtěli vědět, co se stalo. Řekli jsme jim, co se stalo v lese. My jsme si prostě všichni říkali všechno! Většinou... Vlastně až do teď.. Mimozemšťan - teda Miro - jak mně upozornil Seby, se mi s překladem JJ-je omluvil za ráno. Vypadal, že ho to mrzí. Ale já mu to neuvěřila, protože jsem si v jeho očích všimla jiskřiček, které tam dováděly, jako malí čertíci. Má něco za lubem! Měla bych si na něj dát pozor! Taky jsme se dohodli, že u nás Miro zůstane. Prozatím! Zbytek dne proběhl jakžtakž dobře, až na Jerryho přehnané majetnické sklony. Kromě toho, když jsem šla na záchod se ode mně nehnul na krok a pořád mně držel buď za ruku, okolo pasu nebo ramen... No vlastně se mnou chtěl jít i na ten záchod, ale to už Sebastian zakročil - za což jsem mu neskutečně vděčná - a spražil Jera pohledem. JJ a Seb se taky od sebe nehnou na krok, ale aspoň ze své vlastní vůle! Když jsem se vracela ze záchodu, potkala jsem mimoz- vlastně Mira- jak šel do kuchyně. Ušklíbl se na mně a letmo se dotkl mé ruky, když kolem mně procházel. I ten milisekundový dotek ve mně vzbudil touhu. Překvapená a zděšená ze své vlastní reakce a naráz i umírající touhou po jeho rtech jsem ho drapla za ruku a vtáhla do menší místnosti toalety. Jen co se za námi zavřely dveře, natlačil mně na ně a začal vášnivě líbat. Kdyby jsme po chvíli nepotřebovali pauzu na vydýchání asi bysme se ani neotrhli.
"co to se mnou provádíš Miro?" zašeptala jsem zadýchaně. Naklonil hlavu na jednu stranu a nakrčil čelo. Zřejmě mi nerozuměl..
"oc ot es ounm šídávorp Orim?" zopakovala jsem po delším přemýšlení převráceně a sekala každé slovo po písmenku. Musíme ho nějak naučit mluvit pozpátku. Teda pro něj pozpátku, pro nás normálně.
"ďet mesj cin lalěduen, ot yt!" řekl pomalu, abych stačila pochopit co říká. Co? Zařazeně jsem na něj koukala ve snaze si vzpomenout, co předcházelo té toaletové scéně :D. To jeho dotek mně přece donutil se na něj vrhnout. Já vím, zní to "velmi věrohodně",ale vždyť to tak bylo! Nebo ne? Sakra! Blbej Mimozemšťan! Kvůli němu je všechno vzhůru nohama! "Chodím" s Jerem, líbám se s Ním na potkání a právě mi hrozí asi dvou hodinový výslech, jestli co nejdřív nevylezu, pokud možno sama. V tom jsem uslyšela klepání na dveře. Sakra! No super co teď?!
"nooo?!" zeptala jsem se nervozitou rozklepaným hlasem.
"jsi v pohodě Ash?" Jer! Fakt paráda!
"jo v pohodě!" odpověděla jsem. Ať už odejde prosím! Prosím! Modlila jsem se, zatímco Miro na mně upíral svoje velké hnědé oči, rukama zapřenýma vedle mé hlavy, tělem nastisknutým na to moje. Jak se člověk potom má na něco soustředit?
"fakt jsi ok?" ptal se znova a mně odcházela trpělivost i sebekontrola.
"jo, za chvilku jsem zpátky!" zavrčela jsem přes dveře nepříjemně a v zápětí Mirovi rty znovu našly ty mé.
Tohle vážně nedopadne dobře..!
Po chvíli jsme se už konečně odlepili a já se celá rozechvělá a upravující si své vlasy do přijatelnější podoby vydala jako první do obýváku a posadila se vedle Jera na pohovku.
"v pohodě?" zeptal se už potřetí. Radši jsem jen přikývla. Chvíli po mně se k nám přidal Miro. Jsou všichni tak nevšímaví nebo jsem si to jenom představovala? Ne! Určitě na mně mrkl, i když se na něj všichni dívali, jak přichází a sedá si vedle mně! Jer se na něj sice zamračil, ale spíš proto, že si dovolil sednout vedle mně. Zbytek dne jsme se společně dívali na filmy a Mirova ruka pořád neposlušně hladila moje záda, zatímco ta Jerova spočívala na mém koleni a občas mně pohladila po stehnu. Pane bože, to se nedá vydržet! Proč jenom ve mně Mirův dotek vzbuzuje takové přehnané pocity?! Usilovně tisknu nohy k sobě, abych aspoň trochu zahnala tu energii, která mnou prostupuje s každým dotekem Mirovi ruky. Moc to nepomáhalo, ale lepší než nic.. S Jakem jsme se dohodli, že od zítřka začneme Mira učit pozpátku- pro něj. Kolem sedmé jsme dostali hlad, tak jsme si objednali pizzu. Když za půl hodiny zvonil poslíček u dveří, vyskočila jsem ze sedačky s tím, že pro tu pizzu dojdu. Šťastná, že alespoň na chvíli uniknu dotykům těch dvou. Bohužel ale jen na chvíli. Jen co jsem se vrátila a položila náklad na stůl, přitáhl si mně Jer na klín. No, je to vlastně lepší, než sedět mezi nimi. Takhle se mně Miro nemůže dotknout! Cha ;)! Vzali jsme si jednu pizzu a navzájem se krmili. Byla to sranda a byli jsme špinaví jako 5-ti leté děti. Za dnešek jsem se poprvé cítila s Jeremym jako dřív. Po večeři jsem se vymluvila na únavu a s úlevou se vypařila nahoru do koupelny. Schodila jsem ze sebe oblečení a vlezla pod osvěžující proud vody. Vážně vyčerpávající den! Jenom doufám, že takové teď nebudou všechny. Toho mimozemšťana mi byl čert dlužnej!
Ne tohle nemůže skončit dobře!
Vylezla jsem ze sprchy, oblékla si svoje pyžamo a zalezla do postele s deníkem. No a tím končí další den.
Sakra! Já už si nemůžu nic říct ani v duchu!
Je tady! Stojí ve dveřích, blonďaté vlasy mokré, spadající v jemných vlnách přes ramena a vyzývavý úsměv na rtech i odrážející se v očích. No vypadá to, že pro mně den ještě neskončil! Já se zase ráno ozvu.
Dobrou a radši si zakryj uši! ;) :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama