Deníky Ashley Leanors´- Úvod

28. února 2013 v 14:18 |  Deníky Ashley Leanors´
Název: Deníky Ashley Leanors´
Autorka: Mia Mai


Ashley Leanors: 22 letá slečna. Má hnědé oči i vlasy, ale ty jsou momentálně přebarvené na fialovo. Miluje Rock a se svými kamarády si založila skupinu Heardbreakers. Je hodná, milá, veselá a tak trochu střelená. Jeremy je do ní zamilovaný.. Ještě jí to neřekl a ona doufá, že ani neřekne, protože mu nechce ublížit odmítnutím. Má ho ráda, ale jen jako kamaráda. (Přezdívky : Ash, Shelly)


Jeremy Malmo: 20 letý kytarista. Hnědovlasý s krásnýma šedýma očima. Tak trochu styl Emo. Nesmělý, ale hodný a přitažlivý. "Tajně" miluje Ashley, ale bojí se jí to říct, aby nepokazil jejich přátelství. (Přezdívky: Jer, Jerry)

Sebastian Grungee: 24 letý baskytarista. Rocker jak se patří! :D má dlouhé světle hnědé vlnité vlasy a uhrančivé modré oči, kterými rád hypnotizuje svou lásku - JJ.! Je extrovert a showman! (Přezdívky: Seb, Seby)Jacob (JJ) Jears: 26 letý bubeník. Černovlasý, modrooký sympaťák. Nosí číro. Je stejně střelený jako Ashley, ale dřív býval hodně uzavřený. Až láska k Sebastianovi ho změnila. Zdá se k lepšímu :) Ano jsou homosexuálové, ale partě to nijak nevadí. Mají se rádi a to je důležité! (Přezdívky: JJ, Jake)Všichni žijí šťastný a spokojený život. I když někdy trochu hektický, díky fanouškům, kteří je najdou snad všude. Ale jednou v noci je vzbudí (jakoby) zemětřesení... Co nebo koho uvidí, až vyjdou z domu? Jak to ovlivní jejich život? Na to si ještě musíte počkat... ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama