Deníky Ashley Leanors´ - 1. část

28. února 2013 v 14:35 |  Deníky Ashley Leanors´

Název: Deníky Ashley Leanors´ - 1. část
Autorka: Mia Mai18.8.2013- neděle 21:35

Konečně doma! Po 4 měsíčním turné po světě s mojí kapelou Heardbreakers. Já mám roli zpěvačky, kytaristky a občas i pianistky při akustických koncertech. Se mnou hrají ještě 3 výborní kluci - Sebastian Grungee - baskytara, Jeremy Malmo - kytara a Jacob JJ Jears - bicí. Hrajeme především Rock a někdy si Jer taky zascreamuje :D. Fungujeme už 6 let, ale teprve před 2 lety se o nás dozvěděl celý svět. Díky soutěži X Faktor, kvůli které jsme jeli do Ameriky. A k našemu velkému překvapení i potěšení jsme to vyhráli! Od té doby se nabídky na koncerty, festivaly, nahrávání alb a turné jenom hrnou.. A moc času na oddych není.. Ne, že bych si chtěla stěžovat, to vážně ne! Miluju to! Koncerty, lidi, kteří si to užívají stejně jako my, fanoušky, kteří nás najdou snad kdekoli..:D Někdy je to už otravné, to přiznávám, ale nikdy bych se toho nevzdala! Ani za nic! Dokud budeme moct hrát a dokud nás budou mít lidi rádi, budeme hrát a rozdávat radost dál! No, teď máme volno měsíc a půl a já ho hodlám prospat! :D Kéž by se mi to splnilo! Teď už ležím v posteli v naší vilce - máme s klukama společnou vilku kousek za Prahou - a snažím se usnout, ale něco mi říká, že bych spát neměla.. Nevím proč.. Zdola slyším akorát jak se JJ a Seby zase hádají.. Oni jsou horší než manželé!! Dokážou se pohádat i kvůli tomu, jestli si na chleba mají dát salám nebo sýr! :D ale stejně se hned zase usmíří. Jinak je v okolí celkem klid. No taky je naše vilka v podstatě jediná v okruhu 10 km... :D ale to ticho je divné... No nic už se tím radši nebudu zabývat. :) Dobrou. :-*

19.8.2013 - pondělí 02:15

Co to sakra bylo!? Před chvílí mě vzbudilo zemětřesení? Nevím, možná.. Položila jsem si hlavu ospale zpět na polštář. Ale tady přece nebývají!! uvědomila jsem si a zvedla se do sedu. Odtrhla jsem ze sebe deku, vyběhla jsem z mého pokoje na chodbu a srazila se s klukama. "Co to bylo?!" vykřikli jsme jeden na druhého a zmateně se rozhlíželi, jestli je všechno v pořádku. "Jdem dolů?" zeptal se ochraptěle Seby. Ostatní jsme jen přikývli a vydali se pomalu za Sebastianem. Dole bylo všechno v pořádku. Je to divné, že ten otřes nebo co to bylo, nás všechny vzbudil, ale dům byl naprosto v pořádku! Tady něco nehraje! "Měli bychom se podívat i ven!" zahlásil JJ. Všichni i když s nevelkým nadšením jsme se vydali shlédnout okolí domu. A to, co jsme uviděli nám naprosto vyrazilo dech! "Pane bože!" vydechla jsem údivem a padla na kolena, protože se mi podlomily. Bylo tam - napůl zabořené v zemi na naší zahradě - UFO!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dada dada | 28. února 2013 v 18:59 | Reagovat

:) Na zaciatok to vyzerá byt super a hned aj napínavé. Seb a JJ vobec by som na nich nepovedala že sú homosexuály,ved predsa "tvrdý rockery" :D ale v pohode :) aspoň to bude zaujímavé trochu mi vadia tie ich americke mena :/ ale tesim sa akú rolu tam bude hrat Miro ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama